Loading


GOŁDAP. W piątek tuż po godzinie 13 oficer dyżurny gołdapskiej komendy policji został zaalarmowany o mężczyźnie próbującym targnąć się na własne życie na jednym z gołdapskich osiedli. Pod wskazany adres natychmiast skierowane zostały policyjne patrole. Tam dzielnicowi i strażacy, którzy jako pierwsi dotarli na miejsce, ustalili, że desperat chce wyskoczyć przez okno klatki schodowej mieszczącej się na 4 piętrze bloku.

Mężczyzna wisiał już za oknem trzymając się rękami jedynie poręczy. Strażacy i policjanci natychmiast wbiegli na klatkę i wciągnęli mężczyznę do środka. Policjanci ustalili, że mężczyzna był pijany, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. 39-latek trafił pod opiekę lekarzy. (KPP Gołdap)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!