Loading


GMINA GOŁDAP. Policjanci z Gołdapi w połowie czerwca br. zostali zaalarmowani przez mieszkankę gminy Gołdap o awanturze, którą wszczął jej mąż. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna będąc pod działaniem alkoholu wyzywał, szarpał i popychał członków swojej rodziny a także groził im pozbawieniem życia. 68-latek trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych gołdapskiej komendy Policji, które opuścił już z zarzutami znęcania się nad rodziną. Ponadto prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci: nakazu opuszczenia miejsca zamieszkania, zakazu kontaktu z bliskimi, zakazu zbliżania się do nich oraz dozoru policyjnego.

Niestety podejrzany nie zastosował się do zakazów, nachodził żonę i córkę, dobijał się do drzwi mieszkania i wygrażał się im pozbawieniem życia. W związku z tym prokurator, na podstawie zebranych przez policjantów dowodów, wystąpił do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Sędzia przychylił się do tego wniosku. Policjanci zatrzymali mężczyznę i doprowadzili do jednego z aresztów śledczych, gdzie spędzi najbliższe 2 miesiące. (KPP Gołdap)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!