GMINA GOŁDAP. Policjanci z Gołdapi w połowie czerwca br. zostali zaalarmowani przez mieszkankę gminy Gołdap o awanturze, którą wszczął jej mąż. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna będąc pod działaniem alkoholu wyzywał, szarpał i popychał członków swojej rodziny a także groził im pozbawieniem życia. 68-latek trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych gołdapskiej komendy Policji, które opuścił już z zarzutami znęcania się nad rodziną. Ponadto prokurator zastosował wobec niego środki zapobiegawcze w postaci: nakazu opuszczenia miejsca zamieszkania, zakazu kontaktu z bliskimi, zakazu zbliżania się do nich oraz dozoru policyjnego.

Niestety podejrzany nie zastosował się do zakazów, nachodził żonę i córkę, dobijał się do drzwi mieszkania i wygrażał się im pozbawieniem życia. W związku z tym prokurator, na podstawie zebranych przez policjantów dowodów, wystąpił do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Sędzia przychylił się do tego wniosku. Policjanci zatrzymali mężczyznę i doprowadzili do jednego z aresztów śledczych, gdzie spędzi najbliższe 2 miesiące. (KPP Gołdap)

 

 


INFORMACJA

Uwaga! Siedziba redakcji GOLDAP.INFO jest zamknięta do odwołania.
Nie ma możliwości osobistego zlecenia publikacji ogłoszenia lub reklamy. Ogłoszenia drobne prosimy zlecać przez internet lub SMS. W przypadku ogłoszeń na stronie głównej i innych reklam, prosimy o kontakt przez email (redakcja@goldap.info) lub telefoniczny / Viber / WhatsApp (+48 504-475-522).

 

Wyszukiwarka

Loading