Loading


GMINA GOŁDAP. Wraz z ilością rowerzystów na ulicach wzrasta też liczba tych, którzy wsiadają na jednoślad pomimo, że wcześniej pili alkohol. 32-letni mieszkaniec powiatu gołdapskiego w sobotę po północy podróżował jednośladem ul. Wojska Polskiego w Gołdapi. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że mężczyzna ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

W piątek zaś Dunajku policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla, którego sposób jazdy wskazywał, że może być nietrzeźwy. Badanie 39-letniego mieszkańca powiatu oleckiego wykazało w jego organizmie ponad 0,5 promila alkoholu.

Teraz nieodpowiedzialnym kierowcom grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, utrata prawa jazdy na okres co najmniej 3 lat oraz świadczenie pieniężne w wysokości co najmniej 5.000zł. (KPP w Gołdapi)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!