Loading


GOŁDAP. W sobotę 34-letni mieszkaniec powiatu gołdapskiego podróżujący jako pasażer osobowego volkswagena wykorzystał chwilową nieobecność kierowcy, przesiadł się na jego miejsce i odjechał. W chwili „pożyczenia” auta miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Kierowanie pojazdem w takim stanie nie mogło się dobrze skończyć. Mężczyzna na ul. Lipowej na terenie szpitala stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na krawężnik uderzając w schody, a następnie zjechał ze skarpy, gdzie swoją podróż zakończył na kontenerze na śmieci. 34-latek został przewieziony do szpitala w Olecku, wkrótce odpowie za swoje bezmyślne zachowanie. (KPP Gołdap)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!