Loading


GOŁDAP. W piątek, 6 lipca, w godzinach popołudniowych dyżurny policji przyjął zgłoszenie o nietrzeźwym cykliście. Patrol ruchu drogowego ustalił, że w jednym z lombardów nietrzeźwy mężczyzna próbował sprzedać rower wart 3 tys. zł. Ukradł go, jak się okazało, kilka minut wcześniej spod jednego ze sklepów, wykorzystując chwilową nieobecność właścicielki. Nie mogąc z przyczyn formalnych zastawić roweru porzucił go przed lombardem. Utracony jednoślad został przekazany właścicielowi, a policjanci niemal natychmiast ustali i zatrzymali sprawcę tej kradzieży. Okazał się nim 34-letni mieszkaniec naszego powiatu, który tłumaczył, że potrzebował pieniędzy na alkohol. W chwili zatrzymania złodziej był pijany. Noc spędził w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat. (KPP Gołdap)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!