Loading


GOŁDAP. W ubiegłym tygodniu gołdapscy policjanci przyjęli od mieszkańca gminy Gołdap zawiadomienie o kradzieży telewizora i elektronarzędzi. Mężczyzna stracił sprzęt o wartości blisko 3500zł. W chwili zgłoszenia o te przestępstwo podejrzewał syna.

Policjanci natychmiast podjęli czynności mające na celu sprawdzenie wszelkich okoliczności, w jakich doszło do kradzieży. Podjęte przez mundurowych działania bardzo szybko doprowadziły do odzyskania części sprzętu, który został znaleziony w jednym z lombardów na terenie miasta.

18-letni podejrzany w tej sprawie długo nie cieszył się z uzyskanych z kradzieży funduszy. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwiał. Na podstawie zebranych dowodów usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Teraz grozi mu kara do 5 lat więzienia.

KPP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!