Loading


GOŁDAP. Do wypadku dwojga rowerzystów doszło przed godziną 21 na ścieżce pieszo-rowerowej na ul. Żeromskiego w Gołdapi. 63-latek najprawdopodobniej najechał na tylne koło jadącej przed nim rowerzystki. Oboje się wywrócili. Mężczyzna z podejrzeniem poważnego urazu (złamania) został odwieziony do szpitala. Lekarz chciał również skierować tam kobietę, ta jednak nie wyraziła na to zgody.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.


AKTUALIZACJA
63-letni mężczyzna z podejrzeniem złamania obojczyka i urazem głowy został przewieziony do szpitala w Ełku, natomiast 54-letniej kobiecie została udzielona pomoc na miejscu. Wynik przeprowadzonego badania wykazał, że oboje byli pijani. Mieli w organizmach po ponad promilu alkoholu. Teraz oboje ze swojego postępowania będą tłumaczyć się w sądzie. (KPP w Gołdapi)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!