Loading


GOŁDAP, BOĆWINKA. Miniony weekend dla mieszkańców gminy Gołdap zakończy się postępowaniem i tłumaczeniem w sądzie. 29- i 27-latek urządzili sobie przejażdżki będąc pod wpływem alkoholu. 

W sobotę około godz. 15.30 policjanci z gołdapskiej drogówki zatrzymali w Boćwince mężczyznę, który jechał rowerem, Jego zachowanie wskazywało na to, że może znajdować się pod działaniem alkoholu. Po przebadaniu okazało się, że 29-latek ma go w wydychanym powietrzu 2,5 promila. Dodatkowo podczas sprawdzania w policyjnych systemach okazało się, że do końca czerwca br. obowiązuje go zakaz prowadzenia pojazdów, w tym również rowerów.

Drugim złapanym na gorącym uczynku był 27-latek z Gołdapi, który jechałl oplem. Mężczyzna został zatrzymany w niedzielę kilka minut po godz. 20.00 do kontroli drogowej na ul. Jeziorowej. Miał w wydychanym powietrzu prawie 1,5 promila alkoholu.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!