Loading


DROGA GOŁDAP-JABRAMOWO. We wtorek tuż po godz. 3 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi został poinformowany, że pomiędzy Gołdapią a Jabramowem samochód zjechał do rowu. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, nie zastali kierowcy przy leżącym w rowie mercedesie. Ich uwagę zwrócił jednak stojący w znacznej odległości mężczyzna, który na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać. Policjanci szybko ustalili, co było przyczyną takiego zachowania 21-letniego gołdapianina. Poddany na zawartość alkoholu w organizmie wydmuchał ponad 1,5 promila. Mężczyzna po wytrzeźwieniu złożył stosowne wyjaśnienia, w których przyznał się do kierowania samochodem pod wpływem alkoholu. Wkrótce za popełniony czyn mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna i zakaz kierowania pojazdami na okres nawet do 15 lat.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!