Loading


GMINA GOŁDAP. Wczoraj około godz. 16.20 dyżurny policji otrzymał informację, że w jednej z miejscowości na terenie gminy Gołdap kierowca volvo uderzył samochodem w ogrodzenie, a następnie go porzucił i zbiegł z miejsca zdarzenia. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania kierowcy. Dzięki pomocy przypadkowych świadków ustalili, że mężczyzna po wyjściu z pojazdu udał się na pobliska posesję. Mundurowi zastali tam śpiącego mężczyznę. Gdy go dobudzili to okazało się, że 44- letni mieszkaniec gminy Gołdap jest pijany. Badanie wykazało u niego ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna ma także sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Za swoje niebezpieczne zachowanie będzie odpowiadał ponownie przed sądem. Grożą mu nawet 3 lata więzienia.

Policjanci apelują o trzeźwą, odpowiedzialną jazdę. Eliminowanie z ruchu nietrzeźwych użytkowników dróg jest ważnym elementem policyjnych działań. Każde „podejrzane” zachowanie kierowców jest natychmiast sprawdzane przez funkcjonariuszy. Apelujemy do samych kierowców o rozsądek, a do świadków o właściwą reakcję na lekkomyślne zachowania, które mogą doprowadzić do tragedii.

KPP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!