Loading


Wczoraj policjanci mierzyli prędkość aut jadących ulicą 1 Maja w Gołdapi. Znajduje się przy niej Szkoła Podstawowa nr 2, z tego też powodu wprowadzone jest tu ograniczenie prędkości do 40km/h. Około godziny 15.30 funkcjonariusze zauważyli opla omegę jadącego aż 136km/h. Chcieli go zatrzymać do kontroli, jednak kierowca zignorował policyjny patrol.

Jego ucieczka szybko się jednak zakończyła na pobliskim łuku drogi, gdzie kierowca stracił panowanie nad samochodem, otarł się o drzewo, przejechał przez chodnik i uderzył w ogrodzenie przyległej do drogi działki. Autem kierował mieszkaniec Gołdapi, 22-letni Wojciech R. W oplu oprócz kierowcy były też dwie pasażerki. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

22-latek był trzeźwy. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Z popełnionego przestępstwa i wykroczeń będzie tłumaczył się przed sądem.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!