Loading


DW650. W niedzielę około godziny 15.30 dyżurny gołdapskiej policji otrzymał informację o zdarzeniu, do którego doszło na drodze pomiędzy Gołdapią a Wronkami Wielkimi. Policjanci ustalili, że do kolizji doszło w wyniku nieprawidłowego wyprzedzania innego auta przez kierującą vw passatem, 20-letnią mieszkankę powiatu gołdapskiego.

Kobieta podczas wyprzedzania zjechała na lewy pas jezdni. Aby uniknąć zderzenia z jadącym z naprzeciwka samochodem zahamowała, zjechała na prawą stronę jezdni i tracąc panowanie nad pojazdem zjechała do rowu po lewej stronie drogi.

Mimo poważnych uszkodzeń pojazdu, kierująca oraz pasażer vw nie odnieśli obrażeń zagrażających ich zdrowiu i życiu. Policjanci zbadali stan trzeźwości 20-latki. Była trzeźwa. Zatrzymano jej prawo jazdy. (KPP Gołdap)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!