Loading


GOŁDAP. 28 marca około godziny 18 do sklepu spożywczego przy jednej z ulic w mieście weszło dwóch mężczyzn. Z półki wzięli dwie butelki mocnego alkoholu, które zamiast następnie włożyć do sklepowego koszyka, włożyli do swoich kieszeni. Mężczyźni wyszli ze sklepu nie płacąc za towar. Za „klientami” wybiegł ochroniarz sklepu, który zauważył kradzież na monitoringu. Sprawcy nie chcieli oddać skradzionego alkoholu, kilkukrotnie odepchnęli ochroniarza i uciekli się w nieznanym kierunku. Dzięki działaniom gołdapskich policjantów następnego dnia zostali zatrzymani.

Okazało się, że to 23- i 32-letni mieszkańcy miasta. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty kradzieży rozbójniczej. Teraz policjanci będą wnioskować do prokuratora o zastosowanie wobec nich środków zapobiegawczych. Za to przestępstwo grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie