Loading


REGIELE. Wczoraj około godziny 12 na drodze krajowej nr 65 w Regielach, 52-letni kierowca samochodu dostawczego przekroczył oś jezdni, w wyniku czego doszło do zderzenia z jadącą z przeciwnego kierunku toyotą , którym kierowała 59-letnia mieszkanka Kowali Oleckich. Na szczęście podczas kolizji nikt nie odniósł obrażeń. Badanie stanu trzeźwości przeprowadzone przez policjantów wskazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w tym przypadku kolizji, sprawcę ukarano mandatem karnym. Policjanci zatrzymali również dowody rejestracyjne obu pojazdów.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie