Loading


GOŁDAP. Wczoraj na jednej z ulic w Gołdapi funkcjonariusze SG zatrzymali samochód osobowy KIA, którym kierował 38-letni mieszkaniec miasta. W trakcie weryfikacji dokumentów strażnicy zauważyli w aucie plecak, a w nim nielegalne papierosy oraz 2 butelki 40% alkoholu bez akcyzy. Następnie funkcjonariusze SG przeszukali mieszkanie i garaż mężczyzny, gdzie znaleźli kolejne nielegalne towary. W pomieszczeniach mieszkalnych ujawniono ponad 24 tysiące sztuk papierosów pochodzących z przemytu, 67 butelek półlitrowych 40% alkoholu oraz 16 butelek o pojemności 0,5 litra 69% alkoholu. Natomiast w przeszukiwanym garażu funkcjonariusze zabezpieczyli prawie 45 tys. sztuk papierosów bez obowiązujących znaków skarbowych akcyzy.

Łącznie zdeponowano ponad 69 tys. sztuk papierosów oraz 42,5 litra alkoholi. Wobec mieszkańca Gołdapi wszczęto sprawę karno-skarbową.

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie