Loading


GOŁDAP. Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi ujęli sprawców pobicia i pomogli poszkodowanemu 19-latkowi.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 14.30 w Gołdapi. Funkcjonariusze Straży Granicznej zauważyli, jak 2 dziewczyny i chłopak biją leżącego mężczyznę. Jeden z funkcjonariuszy zatrzymał 16-letnią sprawczynię na miejscu zdarzenia, zaś 17-letnie rodzeństwo (chłopak i dziewczyna) zaczęło uciekać. Za nimi natychmiast ruszył drugi funkcjonariusz z PSG w Gołdapi i po kilku minutach pościgu ujął sprawców pobicia. W tym samym czasie na miejscu zdarzenia pojawił się były funkcjonariusz Straży Granicznej i udzielił niezbędnej pomocy poszkodowanemu. Pobity 19-letni mieszkaniec Gołdapi miał liczne obrażenia głowy i widoczne ślady krwi na ciele. Na miejsce wezwano policję i karetkę pogotowia. Służby medyczne zabrały 19-latka do szpitala, a sprawcami pobicia zajęła się gołdapska policja.

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!