Loading


POWIAT GOŁDAPSKI. W Dzień Kobiet policjanci z gołdapskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej z Dubeninek włączyli się w ogólnopolską akcję „Alkohol i narkotyki”. To działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa na naszych drogach. Funkcjonariusze kontrolowali kierowców w całym powiecie. Każda kontrola wiązała się ze sprawdzeniem stanu technicznego pojazdu i zgodności dokumentów. Sprawdzaliśmy również, czy kierowcy i pasażerowie korzystają z pasów bezpieczeństwa, a dzieci są przewożone w fotelikach. Jednak przede wszystkim badaliśmy trzeźwość kierowców. W trakcie działań policjanci przeprowadzili ponad 130 kontroli. Nikt nie wsiadł za kierownicę z promilami. Każdy przebadany kierowca był trzeźwy. Mamy zatem nadzieje, że świadomość społeczeństwa rośnie, a dzięki temu nasze drogi stają się bezpieczniejsze.

Przypominamy! Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu grozi kara do 2 lat więzienia, grzywna i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Policjanci przypominają, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Kiedy nie mamy pewności co do swojego stanu zapraszamy do Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi. Tutaj można skorzystać ze stacjonarnego alkomatu dzięki któremu upewnimy się czy możemy wsiąść za kierownicę.

KPP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!