Loading


GOŁDAP. Wczoraj około godziny 18.50 w centrum Gołdapi doszło do potrącenia pieszego przez samochód osobowy. 24-letni mieszkaniec powiatu kierując volkswagenem passatem nie ustąpił pierwszeństwa pieszemu, który znajdował się na przejściu dla pieszych i zaczepił go prawym lusterkiem. Jednocześnie skręcił na wysepkę na środku jezdni i uszkodził znak drogowy.

Poszkodowany 71-latek został przebadany przez pogotowie ratunkowe. Uskarżał się na bóle, jednak odmówił przewiezienia do szpitala.

Kierujący volkswagenem był trzeźwy. Nie posiadał przy sobie prawa jazdy, jednak jak ustalili policjanci, mężczyzna posiada uprawnienia do kierowania samochodami. Kolizja - bo tak zostało to zdarzenie zaklasyfikowane przez funkcjonariusze - znajdzie swój finał w sądzie. To sąd również zdecyduje, kto jest winnym zdarzenia.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!