Loading


KOZAKI. Wczoraj około godz. 20.00 oficer dyżurny gołdapskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu na drodze krajowej nr 65 w Kozakach.

Policjanci, którzy pojechali na miejsce wstępnie ustalili, że 58-letni kierowca citroeena jadąc w kierunku Gołdapi, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym mercedesem. W wyniku tego uderzenia mercedes zjechał do przydrożnego rowu. Badanie obu kierowców na zawartość alkoholu wykazało, że byli trzeźwi.

Kierowca citroeena jechał sam, natomiast w drugim aucie byli dwaj pasażerowie. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Pogotowie ratunkowe udzieliło pomocy medycznej na miejscu. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu samochodów, a 58-latka za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym ukarali mandatem karnym.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!