Loading


REGIELE. Wczoraj około godziny 15:30 oficer dyżurnym policji otrzymał informację, że w Regielach w rowie leży volkswagen bora. Policjanci, którzy udali się na miejsce ustalili, że 24-letnia kierująca na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad samochodem i zjechała do przydrożnego rowu. Kobieta jechała z młodszą o kilka lat pasażerką. Na szczęście nic poważne im się nie stało. Kierująca była trzeźwa, została ukarana mandatem.

Policjanci po raz kolejny apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek. Przypominamy! Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze może być przyczyną tragedii. Panująca obecnie aura sprawia, że warunki na drodze są trudne, robią się bardzo zmienne, zdradliwe i niebezpieczne.

KPP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!