Loading


GMINA GOŁDAP. W piątek wieczorem policjanci zostali wezwani do jednego z domów na terenie gminy Gołdap. Powodem było agresywne zachowanie 33-latka, który niszczył mienie i groził domownikom. Na miejscu okazało się, że awanturnikiem jest mężczyzna poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olecku. 33-latek od 2016 roku ukrywał się przed organami ścigania. Olecki sąd wydał za nim list gończy. Mężczyzna początkowo przebywał za granicą, a po powrocie ukrywał się w rodzinnej miejscowości. Zmienił nawet wygląd. Nie zmyliło to policjantów.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnej celi. Wczoraj zamienił ją na celę więzienną. 33-latek ma do dobycia karę 1 roku pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem, której dopuścił się w 2015 roku.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!