Loading


POWIAT GOŁDAPSKI. Od 22 stycznia trwają w naszym województwie ferie zimowe. Gołdapscy policjanci już od weekendu go poprzedzającego kontrolują to, co dzieje się na drogach naszego powiatu, szczególną uwagę zwracając na przekroczenia prędkości. Oprócz tego kontrolują stan techniczny autobusów, sprawdzają sposób przewożenia dzieci oraz egzekwują obowiązek używania pasów bezpieczeństwa.

Na półmetku ferii funkcjonariusze wykonali blisko 300 kontroli samochodów, autokarów i pieszych. Policjanci nałożyli 86 mandatów, z czego 54 było za przekroczenie prędkości. Za zły stan techniczny pojazdów 7 kierowcom zatrzymano dowody rejestracyjne.

Przypominamy, że w przypadku wyjazdu można zgłosić kontrolę autokaru. Policyjne patrole w miarę możliwości będą dokonywać takich kontroli bezpośrednio w miejscach zbiórek uczestników wyjazdu po uprzednim otrzymaniu zgłoszenia telefonicznego.

KPP w Gołdapi

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!