Loading


SKOCZE. Wczoraj patrol Straży Granicznej z Bań Mazurskich zatrzymał w Skoczach do kontroli drogowej vw passata, którego kierowcą był 45-letni mężczyzna. Funkcjonariusze wyczuli od niego woń alkoholu i wezwali policję. Okazało się, że mężczyzna ma 0,84 promila w wydychanym powietrzu, a w dodatku nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Stracił prawo jazdy kilka lat wcześniej, również za jazdę pod wpływem alkoholu.

Mieszkaniec gminy Gołdap został ukarany mandatem karnym w wysokości 500zł za prowadzenie pojazdu bez uprawnień, a jego podróż zakończyła się wizytą w Komendzie Powiatowej Policji w Gołdapi. (WMOSG)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!