Loading


GOŁDAP. Chwila nieuwagi, roztargnienie, dekoncentracja spowodowana rozmową – tylko tyle wystarczy, by zgubić wartościowe przedmioty. Czasami jest to biżuteria, telefon albo portfel. A czasami... laptop. Tak właśnie było w przypadku mieszkanki Gołdapi, która nawet nie zauważyła, kiedy straciła swój komputer.

Wczoraj gołdapscy policjanci pomogli mieszkance miasta w nietypowej sprawie. Około godz. 18.00 funkcjonariusze podczas służby patrolowej zauważyli na drodze przy krawężniku pozostawioną torbę, w której znajdował się laptop. Sprzęt był zadbany i sprawy. Policjanci w okolicy tego miejsca nie zastali nikogo, kto mógłby być właścicielem komputera. Dlatego poinformowali mieszkańca pobliskiego budynku o swoim znalezisku, polecając, że gdyby pojawił się ktoś poszukujący zguby, to żeby zgłosił się do jednostki policji w Gołdapi.

Pomysł okazał się trafiony, ponieważ wkrótce do policjantów zgłosiła się w tej sprawie kobieta. Gdy policjanci upewnili się, że faktycznie jest ona właścicielką laptopa, sprzęt w nienaruszonym stanie trafił w jej ręce.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie