Loading


GOŁDAP. 28 grudnia do odprawy na przejściu granicznym w Gołdapi podjechało renault na gołdapskich numerach rejestracyjnych. Z inicjatywy funkcjonariusza z pasa odpraw, pojazd skierowano do kontroli w budynku kontroli szczegółowej. W trakcie rewizji uwagę kontrolujących zwróciła podłoga pod tylnym siedzeniem kanapy. W toku dalszych czynności zauważono wycięcie w podłodze, poprzez które możliwy był dostęp do górnej części zbiornika z paliwem. Okazało się, że bak przerobiono, a w skrytce ukryto papierosy. Łącznie ujawniono 325 paczek papierosów marki Jin Ling bez polskich znaków akcyzy. Wobec sprawcy wykroczenia wszczęto sprawę karno-skarbową, pojazd zabezpieczono jako dowód w sprawie, zaś ujawnione wyroby tytoniowe trafiły do magazynu depozytowego. (IAS Olsztyn)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!