Loading


GOŁDAP. W nocy z 25 na 26 grudnia 16-latek postanowił spróbować swoich sił za kierownicą samochodu. Ponieważ nie posiadał własnego auta, jak również uprawnień do kierowania, wspólnie z 14- i 17-latkiem po kryjomu zabrali audi ojca najmłodszego z nich i wyjechali na przejażdżkę.

Nie wszystko przebiegło jednak tak, jak zaplanowali sobie młodzi ludzie. Ich plany pokrzyżowali gołdapscy policjanci, którzy kilkanaście minut przed godz. 3 na jednej z ulic miasta zatrzymali auto do kontroli. Zapytani o to, co robią w nocy poza domem, tłumaczyli funkcjonariuszom, że się nudzili i przyjechali na hot-doga. Auto wróciło do właściciela, a dzieci pod opiekę rodziców.

W najbliższym czasie młodzi mężczyźni ze swojego zachowania będą tłumaczyć się przed sądem rodzinnym i nieletnich.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!