Loading


KRAJ/POWIAT GOŁDAPSKI. W świąteczny poniedziałek tuż po godzinie 22 oficer dyżurny gołdapskiej komendy policji odebrał telefon od policjantów z Bemowa, z którego wynikało, że młody mężczyzna z okolic Gołdapi chce targnąć się na swoje życie. Funkcjonariusze otrzymali takie zgłoszenie od mieszkanki swojego regionu, do której dodzwonił się niedoszły samobójca.

Policjanci niezwłocznie ustalili adres właściciela numeru i udali się do jego domu. Tam wyszło na jaw, że autorem telefonu był 14-latek, który zrobił sobie żart. Wkrótce nieodpowiednim zachowaniem młodego mieszkańca naszego powiatu zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Policjanci przypominają, że każde zgłoszenie dotyczące zagrożenia życia i zdrowia ludzkiego jest traktowane poważnie. Osoba, która wywołuje bezzasadne działania służb ratowniczych musi liczyć się z odpowiedzialnością za takie zachowanie.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie