Loading


RUDZIE. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 15 we wsi Rudzie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciężarową scanią z naczepą, na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wpadł w poślizg, po czym naczepa wyjechała na przeciwległy pas i uderzyła w dwa prawidłowo jadące z naprzeciwka auta. W wyniku zdarzenia samochód ciężarowa Scania wpadła do rowu i wywrócił się na bok. Na szczęście tylko samochody osobowe zostały mocno uszkodzone. Kierowcom nic się nie stało i nikt nie wymagał pomocy medycznej. Wszyscy byli trzeźwi.

W godzinach popołudniowych doszło w regionie również do trzech innych kolizji, których głównymi przyczynami były nieprawidłowe manewry wymijania i cofania. Na szczęście te były mniej groźne.

Uwaga! Jest już ślisko!

Policjanci apelują o rozwagę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

KPP Gołdap

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!