Loading


GOŁDAP. Wczoraj kilka minut przed godziną 14, na jednej z ulic Gołdapi 7- letni chłopiec jechał rowerem po chodniku, po czym nagle zjechał na jezdnię i uderzył w bok jadącego citroena. Chłopiec spadł z roweru i upadł na jezdnię. Na szczęście młody rowerzysta doznał jedynie ogólnych potłuczeń. Załoga karetki pogotowia udzieliła mu pomocy medycznej na miejscu, nie wymagał hospitalizacji. Jak ustalono, dziecko miało bawić się na swoim podwórku, ale niepostrzeżenie wyjechało na ulicę.

Policjanci apelują do rodziców, by zwracali uwagę na to, gdzie przebywają, co robią i na czym polega ich zabawa. Wystarczy chwila nieuwagi, by doszło do tragedii. (KPP Gołdap)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!