Loading


GOŁDAP. 30 listopada do odprawy na przejściu granicznym w Gołdapi zgłosił się Polak kierujący autobusem Ikarus na gołdapskich numerach rejestracyjnych. Pojazd skierowano do kontroli w budynku kontroli szczegółowej. W trakcie rewizji uwagę funkcjonariuszy celno-skarbowych zwróciły wewnętrzne koła jezdne zamocowane na tylnej osi autobusu. Ze względu na złożoność i czasochłonność takiej operacji, oraz brak specjalistycznego sprzętu, zwrócono się do miejscowej firmy o pomoc w ich demontażu.

Kolejnego dnia przy wsparciu zewnętrznych fachowców koła zdjęto i okazało się, że schowano w nich przemycane papierosy. W sumie ujawniono 1300 paczek papierosów marki Golden Gate.

Wobec sprawcy wykroczenia wszczęto sprawę karno-skarbową. Autobus zabezpieczono jako dowód w sprawie i trafił on na celniczy parking. (IAS Olsztyn)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!