Loading


GOŁDAP. 28 listopada do odprawy granicznej na kierunku wjazdowym do Polski stawił się Rosjanin podróżujący samochodem marki Dodge. Podczas sprawdzania dokumentów podróży, funkcjonariusz Straży Granicznej nabrał podejrzeń co do autentyczności stempla kontroli granicznej. Okazało się, że data stempla jest przerobiona z 12.11.2017 na 13.11.2017. Dokument został poddany szczegółowej kontroli, która potwierdziła przerobienie daty wjazdu do Polski.

W trakcie składania wyjaśnień 42-letni Rosjanin, twierdzi, że nie wie, w jaki sposób w jego paszporcie znalazła się sfałszowana odbitka stempla polskiej kontroli granicznej. Dalsze czynności w sprawie prowadzą funkcjonariusze SG z Gołdapi. (WMOSG)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!