Loading


GMINA GOŁDAP. Wczoraj od wczesnych godzin rannych policjanci wspólnie z funkcjonariuszami gołdapskiej Straży Granicznej włączyli się do ogólnopolskich działań „Smog”. Akcja ta ma na celu wyeliminowanie z ruchu niesprawnych technicznie pojazdów, w szczególności tych, które charakteryzują się nadmierną emisją spalin do atmosfery.

Funkcjonariusze na terenie miasta i gminy Gołdap skontrolowali blisko 50 samochodów. Za pomocą dymomierza i analizatora spalin sprawdzali, czy kontrolowane auta nie emitują spalin o nadmiernej toksyczności. W związku z działaniami za nadmierną emisję spalin został zatrzymany jeden dowód rejestracyjny.

Ponieważ smog to nie tylko zasługa kominów fabryk czy słabej jakości paliwa opałowego w domach, ale także niesprawnych technicznie pojazdów i złej jakości ich spalin, mundurowi w czasie kontroli przekazywali kierowcom informacje na temat szkodliwości emisji spalin dla środowiska naturalnego.

KPP Gołdap

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!