Loading


GOŁDAP. W poniedziałek do Komendy Powiatowej Policji w Gołdapi zgłosił się 32-letni mężczyzna i złożył zawiadomienie o tym, że został pobity. Sprawą natychmiast zajęli się policjanci. Funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia miało dojść z soboty na niedzielę (25/26.11) kilka minut po północy. Gdy poszkodowany wychodził z jednego ze sklepów w centrum miasta, podeszło do niego trzech mężczyzn i zaczęło go uderzać i kopać po całym ciele.

Policjanci natychmiast zajęli się poszukiwaniami sprawców. Na rezultaty nie trzeba było długo czekać. Podejrzani zostali ustaleni i zatrzymani już następnego dnia. To dwaj bracia w wieku 20 i 22 lat oraz ich 24-letni kolega, dobrze znany miejscowym policjantom.

Zebrany przez mundurowych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów pobicia. Mężczyźni ze swojego postępowania będą tłumaczyć się przed sądem. Przestępstwo pobicia zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!