Loading


GOŁDAP. W minioną sobotę w godzinach przedpołudniowych w jednym z gołdapskich lokali gastronomicznych klient zorientował się, że nie posiada portfela z gotówką (ponad 500 złotych), dowodem osobistym oraz kartą płatniczą. Zawiadomił miejscowych funkcjonariuszy o kradzieży.

Policjanci natychmiast przystąpili do wyjaśniania sprawy. Dzięki informacjom od pracowników i świadków szybko ustalili i zatrzymali podejrzanego. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec gminy Gołdap.

W poniedziałek mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, do którego się przyznał. Wyjaśnił mundurowym, że skradzione pieniądze wydał, natomiast portfel z dokumentami wyrzucił. Funkcjonariusze odzyskali porzucone rzeczy. Teraz za popełnione przestępstwo młody mężczyzna. odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policja apeluje do osób, które spędzają wolny czas w lokalach, dyskotekach oraz pubach, aby dobrze zabezpieczały swoje portfele, telefony komórkowe oraz dokumenty. Strata może okazać się znacznie większa, gdyż na podstawie cudzych dokumentów złodzieje często wyłudzają kredyty i inne usługi.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!