Loading


GOŁDAP. Kolejny autobus z przemytniczymi skrytkami został zatrzymany na przejściu granicznym w Gołdapi. Pojazd z polskimi numerami rejestracyjnymi na pasie odpraw na przejściu w Gołdapi pojawił się 18 listopada. Funkcjonariusz przyjmujący zgłoszenie celne zdecydował o jego kontroli. W trakcie dokładnego sprawdzenia w natrafiono na skrytkę. Znajdowała się ona w ścianie toalety pod miejscem mocowania deski sedesowej. W tak zrobionym schowku ukryto 936 paczek papierosów różnych marek wartych ok. 10 tys. zł.

Ze względu na przystosowanie autobusu do przemytu pojazd został zabezpieczony jako dowód w sprawie. Wobec sprawcy przestępstwa - kierowcy autobusu, wszczęto sprawę karno-skarbową, a towar i pojazd zabezpieczono w magazynie depozytowym oddziału celnego w Gołdapi. (IAS)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!