Loading


GOŁDAP. 26-letni mieszkaniec gminy Gołdap w sobotę rano zgłosił policjantom, że został napadnięty, pobity i okradziony. Sprawą natychmiast zajęli się dzielnicowi i kryminalni. Szczegółowo przeanalizowali informacje przekazane przez poszkodowanego, pracowali w terenie poszukując opisanych napastników.

Okoliczności całego zdarzenia budziły jednak poważne wątpliwości funkcjonariuszy. Mężczyzna co chwile zmieniał wersje zdarzenia. Szybko wyszło na jaw, że napadu nie było. Okazało się, że 26-latek całą historię wymyślił, ponieważ sprzedał telefon kolegi, a pieniądze zamiast oddać to wydał na alkohol. Po tym jak „zabalował” uznał, że napad zgłoszony policji to dobre alibi. Pomylił się...

Wobec mężczyzny funkcjonariusze za spowodowanie niepotrzebnej interwencji skierowali wniosek do sądu o ukaranie. 26- latek złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!