Loading


GOŁDAP. W piątek około godz. 16.30 oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży samochodu. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że kilka minut wcześniej zostawił swojego vw golfa na parkingu przed jednym ze sklepów w Grabowie i poszedł na zakupy. Gdy po chwili wrócił to okazało się, że jego samochodu nie ma.

Policjanci bardzo szybko ustalili, że w tym czasie na parkingu obok siebie były zaparkowane dwa vw golfy o zbliżonych kolorach. Oba pozostawione były z kluczykami w środku, bo obaj kierowcy na chwilę weszli do sklepu na zakupy. Właściciel jednego z nich, ten który szybciej wyszedł ze sklepu, wsiadł do samochodu i odjechał. Nie zauważył przy tym, że wsiadł nie do tego samochodu, którym przyjechał. Jego vw golf pozostał przed sklepem.

Policjanci ustalili i dotarli do właściciela pozostawionego auta. Mężczyzna o zajściu dowiedział się dopiero od policjantów. Nawet nie zdawał sobie sprawy z tego, że pomylił samochody. Po wyjaśnieniu całej sytuacji panowie odjechali do domów już swoimi pojazdami.

Pamiętajmy, że nienależyte zabezpieczenie swojego auta, nawet gdy zostawiamy je tylko na chwilę, może szybko doprowadzić do tego, że uzyskają do niego dostęp inne osoby. (KPP Gołdap)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie