Loading


GOŁDAP. Wczoraj wieczorem oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań na terenie miasta. Na miejscu funkcjonariusze zastali 22-letnią kobietę oraz jej 28-letniego partnera, którzy się awanturowali.

Dorośli byli względem siebie agresywni, kłócili się i głośno krzyczeli. W mieszkaniu oprócz nich przebywał również ich 18-miesięczny syn. Policjanci od pary poczuli zapach alkoholu, w związku z tym poddali ich badaniu na jego zawartość w organizmach.

Jak się okazało kobieta miała blisko 1,5 promila natomiast partner promil alkoholu. Z uwagi na to, że chłopcem nie miał się kto zająć, po konsultacji medycznej trafił on na oddział dziecięcy miejscowego szpitala, skąd później odebrała go babcia. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Historia opieki sprawowanej nad 1,5-rocznym chłopcem przez pijanych rodziców znajdzie swój finał w sądzie. Za narażenie dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia grozi kara 5 lat więzienia.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie