Loading


GMINA GOŁDAP. Kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności może grozić 28-latkowi, który włamał się do obory znajdującej się na terenie fermy hodowlanej położonej w gminie Gołdap. Policjanci zostali powiadomieni o włamaniu i kradzieży przez jej właściciela. Do zdarzenia miało dojść w nocy z 15 na 16 października. Na miejsce od razu zostali skierowani funkcjonariusze, którzy przeprowadzili oględziny miejsca i zabezpieczyli ślady.

Policjanci pracujący nad sprawą ustalili, że podejrzanym o to zdarzenie jest 28-letni mieszkaniec powiatu gołdapskiego. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, 28-latek włamał się do budynku obory wypychając zabezpieczone okno, a następnie ukradł jedną owcę. Zatrzymany nie potrafił uzasadnić swojego postępowania. Twierdził, że był pijany.

Właściciel fermy oszacował wartość zwierzęcia na 650 złotych. Policjanci pracujący nad tą sprawą ustalają, co dokładnie stało się z ukradzioną owcą.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie