Loading


GMINA GOŁDAP, DK65. Dziś rano funkcjonariusze ruchu drogowego patrolując drogę krajową nr 65 w okolicy Jabramowa zauważyli pojazd, który jechał ze znaczną prędkością. Policjanci pojechali za ciężarówką dokonując pomiarów jej prędkości. Podczas jednego z nich wyświetlacz radaru wykazał, że kierowca scanii na drodze, gdzie obowiązuje ograniczenie do 70km/h, jedzie z prędkością ponad 90km/h. Ponadto mężczyzna w trakcie jazdy stwarzał również zagrożenie na drodze wyprzedzając inne pojazdy w miejscu niedozwolonym.Funkcjonariusze zatrzymali ciężarówkę do kontroli. Kierowcą okazał się być 29-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego. Mężczyźnie zatrzymano uprawnienia do kierowania, a w najbliższych dniach skierowany w tej sprawie będzie wniosek do sądu o ukaranie kierowcy.

Funkcjonariusze poszukują również kierowcy osobowego audi, wobec którego kierowca ciężarówki stworzył zagrożenie bezpieczeństwa, jak widać na nagraniu. (KPP w Gołdapi)

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!