Loading


GOŁDAP. Skierowaniem aktu oskarżenia do sądu zakończyło się postępowanie prowadzone przez funkcjonariuszy policji z Gołdapi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Olecku.

Sprawa miała swój początek w marcu tego roku. Nieznany wówczas sprawca na terenie jednej z miejscowości w gminie Gołdap włamał się do domku jednorodzinnego. Z pomieszczenia ukradł narzędzia, elektronarzędzia i inne przedmioty, których wartość została oszacowana przez właściciela na kwotę prawie 600 złotych. Funkcjonariusze szybko ustalali okoliczności i sprawcę tego zdarzenia.

Zarzut kradzieży z włamaniem usłyszał 26-letni mieszkaniec gminy Gołdap. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu czynu. Policjanci odzyskali część skradzionego mienia, które wróciło do właściciela.

Za popełnione przestępstwo Pawłowi B. grozi teraz kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności, ponieważ w chwili popełnienia czyny działał w warunkach recydywy (tzw. powrotu do przestępstwa).

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!