Loading


GOŁDAP. Po kolejnej awanturze domowej w lipcu bieżącego roku, 57-latek został zatrzymany przez policjantów i usłyszał zarzut znęcana się nad osobą najbliższą. Prokurator na podstawie zgromadzonego przez mundurowych materiału dowodowego zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór. 57-latek został też zobowiązany do opuszczenia zajmowanego mieszkania i zakazu zbliżania się do żony.

To jednak nie ostudziło jego zapędów do znęcania nad małżonką. Mimo otrzymanych środków zapobiegawczych Jan S. kolejny raz po alkoholu urządził awanturę, próbował wejść do mieszkania pokrzywdzonej i groził jej pozbawieniem życia. Został zatrzymany i tymczasowo aresztowany.

Materiał dowodowy zgromadzony przez funkcjonariuszy pionu kryminalnego policji i prokuratora pozwolił na zakończenie sprawy aktem oskarżenia.

Za znęcanie się nad żoną może mu teraz grozić kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!