Loading


POWIAT GOŁDAPSKI. Gołdapscy policjanci wspólnie z olecką prokuraturą zakończyli aktami oskarżenia dochodzenia przeciwko 7 mężczyznom, którzy wsiedli za kierownicę będąc pod działaniem alkoholu. Mieszkańcom Gołdapi i powiatu za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Pierwszy z tej grupy wpadł Bronisław W., którego 7 sierpnia br. zatrzymała do kontroli straż graniczna. 32-latek kierował audi mając w swoim organizmie blisko promil alkoholu. Kolejnego mężczyznę zatrzymali 13 sierpnia br. w Baniach Mazurskich funkcjonariusze gołdapskiej drogówki. Stanisław L. wsiadł za kierownicę opla mając w organizmie 2 promile alkoholu. Robert S. i Marek K. wpadli w ręce policjantów 24 sierpnia br. na ulicach Gołdapi. U pierwszego z mężczyzn wynik badania wskazał blisko 2 promile a u drugiego ponad promil alkoholu w organizmie. 28 sierpnia br. Bartosz W. w jednej z miejscowości w gminie Gołdap wsiadł na skuter mając ponad 2 promile alkoholu. Ostatni dwaj mężczyźni zostali zatrzymani do kontroli 13 i 15 września br. Krzysztof S. kierował oplem mając ponad 2 promile alkoholu natomiast wynik badania Zdzisława B. wykazał blisko promil alkoholu w jego organizmie. Policjanci mężczyznom, którzy posiadali uprawnienia do kierowania zatrzymali prawa jazdy, a auta przekazali osobom wskazanym.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!