Loading


GOŁDAP. Jeden z piorunów podczas wieczornej burzy nad Gołdapią trafił w Centrum Dydaktyczno-Szkoleniowe przy ul. Partyzantów. Uderzył w jedną z „wieżyczek”. Cegły, które z niej wypadły, uszkodziły także pokryty dachówką dach budynku. Część z nich spadła na ziemię.

Na szczęście pod budynkiem w chwili zdarzenia nikogo nie było. Strażacy sprawdzili stan „wieżyczki”, oczyścili też ją oraz dach z luźnych cegieł i dachówek, które mogłyby np. w wyniku silnego podmuchu wiatru spaść na ziemię. Teren między budynkiem CDS a halą sportową został odrodzony taśmą. Stanu budynku zostanie najprawdopodobniej wkrótce zbadany przez inspektora budowlanego.

Dyrektor OSiR zarządzający budynkiem CDS, ze względu na grożące niebezpieczeństwo apeluje o niewchodzenie na odgrodzony teren.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie