Loading


GOŁDAP. Do kolizji samochodu osobowego i jednośladu doszło w sobotę około godziny 14.30 na skrzyżowaniu ul. Mazurskiej, Cmentarnej i Okrzei. Ulicą Mazurską od strony centrum miasta jechała ciężarówka, która na skrzyżowaniu skręcała w lewo w ul. Cmentarną. Z przeciwka jechał motorowerzysta, który także skręcał w lewo, w ulicę Okrzei. Niestety, został uderzony przez mazdę jadącą prosto od strony centrum miasta. Jej kierowca omijał ciężarówkę z prawej strony, zjeżdżając autem na ul. Okrzei.

Na szczęście żadnemu z uczestników zdarzenia nic się poważnego nie stało. Jako sprawcę kolizji policjanci wskazali kierowcę mazdy. Został on ukarany mandatem i punktami karnymi.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie