Loading


GOŁDAP. 21 lipca na drogowym przejściu granicznym w Gołdapi funkcjonariusze SG udaremnili wyjazd z kraju volkswagena sharana o szacunkowej wartości 27000zł.

W samo południe do odprawy granicznej stawiła się 44-letnia obywatelka Litwy, kierująca autem na litewskich numerach rejestracyjnych. W trakcie sprawdzania legalności pochodzenia pojazdu, funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Gołdapi stwierdzili ingerencję w pole numerowe VIN. Ponadto okazało się, że auto widnieje w bazach danych jako utracone na terytorium Niemiec.

W związku z powyższym samochód został zatrzymany, a dalsze czynności w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze Straży Granicznej z Gołdapi.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie