Loading


GOŁDAP. Do nietypowej kolizji doszło wczoraj około godziny 21.20 na wczoraj na skrzyżowaniu obwodnicy Gołdapi z ul. Wojska Polskiego. Kierująca toyotą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu obwodnicą... rowerzyście. Doszło do zderzenia. Na szczęście nic poważnego nikomu się nie stało. Pomocy rowerzyście pogotowie udzieliło na miejscu. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

44-letnia Małgorzata P. za spowodowanie kolizji została ukarana mandatem w wysokości 250 złotych. Za popełnione wykroczenie mandatem w wysokości 100 złotych ukarany został również drugi uczestnik zdarzenia. 39-letni Marek K. jechał bowiem obwodnicą mimo zakazu ruchu rowerów, jaki na niej obowiązuje.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie