Loading


GOŁDAP. Dziś około godz. 2.00 gołdapscy policjanci zostali poproszeni o interwencję w jednym ze sklepów na terenie miasta. Zgłosiła się tam kobieta, która miała zostać okradziona i potrzebowała pomocy.

Jak się okazało faktycznym powodem, dla którego patrol pojawił się na miejscu była... potrzeba podwiezienia kobiety do domu. 61-latka nie miała bowiem jak dostać się do miejsca zamieszkania oddalonego o kilkanaście kilometrów. Uznała więc, że dobrym pomysłem będzie wezwanie funkcjonariuszy, którzy ją tam zawiozą. Przyszła do jednego z miejscowych sklepów, gdzie powiedziała, że została okradziona i poprosiła o wezwanie patrolu.

Na miejscu policjantom oświadczyła, że nic się nie stało, a zgłoszenie kradzieży było tylko pretekstem, aby mogła dotrzeć do domu.

Nie była to pierwsza tego typu sytuacja z udziałem nietrzeźwej Haliny Z. W rezultacie za wywołanie niepotrzebnej czynności służb sprawa trafi do sądu.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie