Loading


Uwaga! Mamy dziś problemy z redakcyjną skrzynką redakcja@goldap.info. Interweniujemy, Prosimy o wysyłanie poczty na nasz drugi adres goldap.info@gmail.com. Za utrudnienia przepraszamy.GOŁDAP. Pomimo licznych akcji oraz kontroli trzeźwości nadal zdarzają się osoby, które decydują się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. Do zdarzenia, które świadczy o bezmyślności kierowcy doszło kilka minut po godz. 2 w nocy z soboty na niedzielę. 28-letni mieszkaniec Gołdapi na ulicy Stadionowej kierując vw vento nadużywał klaksonu, wykonywał dziwne manewry i najechał na betonowy murek. Zauważyła to grupa młodych mężczyzn, która zabrała mu kluczyki i o całej sytuacji poinformowała policjantów.

Po sprawdzeniu stanu trzeźwości Pawła M. okazało się, że ma on ponad 2 promile alkoholu, a w samochodzie przewoził 2-letniego syna. Ponadto mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania. Teraz ze swojego postepowania będzie tłumaczyć się w sądzie.

Osoby, które wsiadają za kierownicę będąc w stanie nietrzeźwości muszą liczyć się z konsekwencjami takiego zachowania. Oprócz utraty prawa jazdy za tego typu przestępstwo grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

 

 

logowanie