Loading


GOŁDAP. Wczoraj funkcjonariusze z Gołdapi zauważyli, że po pasie drogi granicznej biega jakiś mężczyzna. Natychmiast na miejscu zdarzenia pojawił się patrol i ujawnił ślady wejścia na pas drogi granicznej jednej osoby. W trakcie dalszych czynności ustalono, że sprawcą jest 45-letni obywatel Francji, który uprawiał tam poranną gimnastykę.
Zatrzymany mężczyzna przyznał się, że biegał w rejonie granicy polsko-rosyjskiej. Tłumaczył, że nie widział tablic informacyjnych. Francuz został ukarany mandatem karnym w wysokości 100zł.

SG po raz kolejny apeluje o zwracanie uwagi na tablice informacyjne i oznaczenia granicy państwa.

 

 

Dodaj komentarz

Zanim dodasz komentarz, przeczytaj regulamin.
Złote zasady dobrego komentowania:
  • Komentarz powinien dotyczyć treści artykułu.
  • Komentarz nie musi być długi. Wystarczy, że napiszesz kilka szczerych, przemyślanych zdań.
  • Dobry komentarz powinien być konkretny. Komentarz typu „Super", „Extra" jest komentarzem, z którego nic nie wynika. Jest miły, ale nie zawiera konkretów. Jest ogólnym wrażeniem, ale nic nie wnosi do dyskusji.
  • Nic tak nie motywuje jak pochwała. Każdy ma swoje atuty, które warto docenić. Gdy chwalisz, wskaż konkretnie, co nam się podoba. To dodaje otuchy, a jednocześnie jest cenną wskazówką i pomocą w dalszej pracy.
  • Nie bój się pisać, że coś ci się nie podoba. Konstruktywna krytyka jest bardzo pomocna. Trzeba jednak trzymać się pewnych zasad. Dobry krytyczny komentarz to taki, w którym nie krytykujemy osób, tylko ich pracę.Krytykując czyjąś pracę nie ulegaj emocjom, nie używaj obraźliwych słów i zwrotów.
  • Przestrzegaj regulaminu dodawania komentarzy, bądź zawsze kulturalny – to podstawa.
  • Pisz takie komentarze, jakie sam chciałbyś otrzymywać!

logowanie